Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Natália Krätsmar-Šmogrovičová o poruchách příjmu potravy a recovery | @nkscoaching

The Healthy Tapes

@jedunavykon

Zdraví

Natália Krätsmar-Šmogrovičová o poruchách příjmu potravy a recovery | @nkscoaching

Obrázek epizody Natália Krätsmar-Šmogrovičová o poruchách příjmu potravy a recovery | @nkscoaching
Play

Poslechněte si podcast

14. 10. 2021

1 hod 14 min

S hostem nové epizody, Natálií Krätsmar-Šmogrovičovou, zakladatelkou udržitelné značky oblečení na cvičení Circlle a taky health & mindset coachkou, která se specializuje na pomoc lidem se záchvatovitým přejídáním a bulimií, se budeme bavit právě o těchto tématech. O tom, jaké jsou společné rysy lidí s PPP, co nejvíc ovlivňuje jejich zvyk, budeme se bavit o tom, jakou mají spojitost návyky a poruchy příjmu potravy, co je nejdůležitější pro recovery, zda je možné se zcela vyléčit a proč je dlouhodobý deficit nepřítel našeho zdraví.

UPOZORNĚNÍ: Epizoda může obsahovat citlivý obsah pro někoho, kdo s PPP bojuje nebo bojoval a není návodem na léčbu či cokoliv podobného. V případě, že s PPP bojujete, vyhledejte odbornou pomoc.

Přejeme příjemný poslech

Popis podcastu

Ahoj, vítej u The Healthy Tapes – podcastu o výživě, cvičení, mindsetu, návycích a dalších tématech spojených se zdravým životním stylem. Epizodami tě budu provádět já, Lucie Minářová (@luciemin), fitness youtuberka, trenérka a zakladatelka projektu JEDUNAVÝKON a lidi z mého skvělého JNV týmu. Společně ti ukážeme, že žít lepší, zdravější a spokojenější život není vůbec složitého. Tak si pojď zamilovat pohyb, jídlo, sám sebe a hlavně si užívat celou tu cestu!