Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Královna zdravého životního stylu - hydratace!

The Healthy Tapes

@jedunavykon

Zdraví

Královna zdravého životního stylu - hydratace!

Obrázek epizody Královna zdravého životního stylu - hydratace!
Play

Poslechněte si podcast

25. 11. 2021

44 min

Víte, z kolika procent se skládá lidské tělo? A jaké všechny funkce našeho těla na dostatečném pitném režimu stojí? Tušíte, kolik vody obsahují například potraviny jako zelenina a ovoce? 

Tématem nova epizody The Healthy Tapes se stal PITNÝ REŽIM. Kromě jeho důležitosti se ale mrkneme i na hromadu praktických tipů, jak si ho víc hlídat, z čeho všeho vlastně vodu můžeme přijímat a jak je na tom taková káva nebo alkohol.

Přejeme příjemný poslech a budeme se moc těšit na vaši zpětnou vazbu!

Popis podcastu

Ahoj, vítej u The Healthy Tapes – podcastu o výživě, cvičení, mindsetu, návycích a dalších tématech spojených se zdravým životním stylem. Epizodami tě budu provádět já, Lucie Minářová (@luciemin), fitness youtuberka, trenérka a zakladatelka projektu JEDUNAVÝKON a lidi z mého skvělého JNV týmu. Společně ti ukážeme, že žít lepší, zdravější a spokojenější život není vůbec složitého. Tak si pojď zamilovat pohyb, jídlo, sám sebe a hlavně si užívat celou tu cestu!