Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Tap Takeover Teaser – pivní novinka na podcastovém čepu

Tap Takeover

Gastro

Tap Takeover Teaser – pivní novinka na podcastovém čepu

Obrázek epizody Tap Takeover Teaser – pivní novinka na podcastovém čepu

Poslechněte si podcast

19. 5. 2023

6 min

O epizodě podcastu

Na Youradio Talk jsme pro vás ve spolupráci s pivotékou Sedm stupňů připravili nový podcast o pivu a k pivu Tap Takeover. V každé epizodě pro vás ochutnáme tři vzorky z jednoho minipivovaru a jeden vzorek, který určí náš host, ale který nebude z jeho vlastní produkce. Jak nápad vzniknul a co se v podcastu dozvíte? To prozradí tento teaser.

Popis podcastu

Tap Takeover - nový podcast o pivu a k pivu. Moderují Aleš Svoboda, Roman Hošťák a Milan Plch. Název Tap Takeover označuje v čepech a pivotékách večer, který je věnovaný jednomu pivovaru nebo pivnímu stylu. A takový bude i náš podcast. Hostem každé epizody bude sládek nebo důležitá osoba daného minipivovaru, který představí tři vzorky, ze své produkce. Každý host pak musí vybrat také čtvrtý vzorek, který doporučí, ale který pochází od konkurence. Během natáčení podcastu budeme pivo ochutnávat a pokusíme se posluchačům předat zajímavé informace i tipy na skvělé craftové pivo.