Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek podcastu Sweetspot

Podcast Sweetspot

26 epizod

0 odběratelů

Nejlepší místo pro nás, co se hudbou, zvukem a jeho zpracováním zabýváme, je na vrcholu pomyslného trojúhelníku mezi poslechovými monitory… místo označované také jako Sweetspot. A přesně o práci se zvukem, nahrávání, mixu, masteringu, zvučení živých koncertů, filmovém z
Obrázek epizody Jirka Sedláček: Úroveň vybavení kulturních domů v ČR se zvedá. Pár kulturáků, kde mi spadla huba, jsem už viděl.

Jirka Sedláček: Úroveň vybavení kulturních domů v ČR se zvedá. Pár kulturáků, kde mi spadla huba, jsem už viděl.

27. 11. 2023

30 min

Obrázek epizody David Koller: V devadesátkách nebylo moc lidí, kteří si mohli dovolit věci do studia třeba za 200.000,- to si raději koupili třeba auto.

David Koller: V devadesátkách nebylo moc lidí, kteří si mohli dovolit věci do studia třeba za 200.000,- to si raději koupili třeba auto.

13. 11. 2023

27 min

Obrázek epizody Pavel Kalina: Vztahy v naší škole jsou jedny z nejlepších. Dám příklad DJing - absolventi ze školy Musartedo se velice často uplatňují potom v praxi.

Pavel Kalina: Vztahy v naší škole jsou jedny z nejlepších. Dám příklad DJing - absolventi ze školy Musartedo se velice často uplatňují potom v praxi.

30. 10. 2023

35 min

Obrázek epizody Kakaxa Koszuszhlehlebleshotár: Za pár let se budeme bavit o tom, které pluginy jsem si nahrál do svých beden.

Kakaxa Koszuszhlehlebleshotár: Za pár let se budeme bavit o tom, které pluginy jsem si nahrál do svých beden.

16. 10. 2023

44 min

Obrázek epizody Ota Váňa: Mám dva druhy svých cajků. Koncertní a studiový, takže do studia mám starý JMP Marshall, který už netahám po kamionech.

Ota Váňa: Mám dva druhy svých cajků. Koncertní a studiový, takže do studia mám starý JMP Marshall, který už netahám po kamionech.

2. 10. 2023

28 min

Obrázek epizody Petr Bende: Počítač a zvukovou kartu s sebou vozím pořád, takže písnička vznikne klidně na hotelu. Někdy je k tomu ale třeba taky dobrá slivovice.

Petr Bende: Počítač a zvukovou kartu s sebou vozím pořád, takže písnička vznikne klidně na hotelu. Někdy je k tomu ale třeba taky dobrá slivovice.

18. 9. 2023

30 min

Obrázek epizody Karel Holas: Kupuju jenom kvalitní věci, ale někdy je člověk překvapený i nejlevnějším mikrofonem od Rode

Karel Holas: Kupuju jenom kvalitní věci, ale někdy je člověk překvapený i nejlevnějším mikrofonem od Rode

4. 9. 2023

33 min

Obrázek epizody Miro Tásler: Shelford Channel od Neve je top preamp, na který jsme točili a to porovnávám s tím nejlepším na co jsme nahrávali ve světě.

Miro Tásler: Shelford Channel od Neve je top preamp, na který jsme točili a to porovnávám s tím nejlepším na co jsme nahrávali ve světě.

21. 8. 2023

37 min

Obrázek epizody Petr Malásek: Když mám dřevěný klavír, jsem nejšťastnější, protože dává nejlepší výsledky. Jinak mám minimálně 10 různých VST klavírů.

Petr Malásek: Když mám dřevěný klavír, jsem nejšťastnější, protože dává nejlepší výsledky. Jinak mám minimálně 10 různých VST klavírů.

7. 8. 2023

39 min

Obrázek epizody Roman Helcl: Nadšený? Víc než nadšený! OX od Universal Audio používám ze 70% častěji než mé vintage prempy a mikrofony a dosahuji s ním i lepších výsledků.

Roman Helcl: Nadšený? Víc než nadšený! OX od Universal Audio používám ze 70% častěji než mé vintage prempy a mikrofony a dosahuji s ním i lepších výsledků.

24. 7. 2023

30 min

Obrázek epizody Slávek Šámal: Lidi tady opravovali aparáty šíleným způsobem a pak ty zesilovače máte nebezpečné. Jdete vyměnit elektronku a koupíte 400 voltů!

Slávek Šámal: Lidi tady opravovali aparáty šíleným způsobem a pak ty zesilovače máte nebezpečné. Jdete vyměnit elektronku a koupíte 400 voltů!

10. 7. 2023

41 min

Obrázek epizody Richard Scheufler: Jen jednou v životě, na desce Vymlácený rockový palice Pražský výběr 2, jsem použil zvuk, který zní jako synťák... jako Moog.

Richard Scheufler: Jen jednou v životě, na desce Vymlácený rockový palice Pražský výběr 2, jsem použil zvuk, který zní jako synťák... jako Moog.

26. 6. 2023

41 min

Obrázek epizody Miroslav Linhart: Warm audio je výborná firma, která se zaměřila na reedice legendárních krabiček pro kytaristy za dostupnou cenu v kvalitě originálů.

Miroslav Linhart: Warm audio je výborná firma, která se zaměřila na reedice legendárních krabiček pro kytaristy za dostupnou cenu v kvalitě originálů.

12. 6. 2023

44 min

Obrázek epizody Tomáš Nykl: Lidi dělají na začátku velkou chybu. Do počítače si navalí strašnou spoustou věcí, software, samplů a virtuálních nástrojů zdarma, které pak nepoužívají.

Tomáš Nykl: Lidi dělají na začátku velkou chybu. Do počítače si navalí strašnou spoustou věcí, software, samplů a virtuálních nástrojů zdarma, které pak nepoužívají.

8. 6. 2023

32 min

Obrázek epizody Honza Toužimský: Můj chain na metalový zpěv? SM7B, pořádnej kabel a rovnou RME karta - žádná složitost! A pluginy? Nejlépe žádné.

Honza Toužimský: Můj chain na metalový zpěv? SM7B, pořádnej kabel a rovnou RME karta - žádná složitost! A pluginy? Nejlépe žádné.

24. 5. 2023

36 min

Obrázek epizody Karel Šůcha: Mně se na začátku 90tých let digitální zvuk nelíbil, bylo to špičatý, kostrbatý. Tehdy jsem té technice opravdu nevěřil.

Karel Šůcha: Mně se na začátku 90tých let digitální zvuk nelíbil, bylo to špičatý, kostrbatý. Tehdy jsem té technice opravdu nevěřil.

2. 5. 2023

41 min

Obrázek epizody Lukáš Chromek: Já chci, aby to bylo kopání krumpáčem - a to mi dává Fender! Fender to je pro mě number one a vždycky bude.

Lukáš Chromek: Já chci, aby to bylo kopání krumpáčem - a to mi dává Fender! Fender to je pro mě number one a vždycky bude.

17. 4. 2023

27 min

Obrázek epizody Filip Klug: Mikrofon v plastové trubce... po skenování se mě na letišti ptali co to tam mám za bomby!

Filip Klug: Mikrofon v plastové trubce... po skenování se mě na letišti ptali co to tam mám za bomby!

4. 4. 2023

43 min

Obrázek epizody Milan Havrda: Mám přes 400 mikrofonů, žena mi neříká, že jsem blázen. Ví, že to nepropiju nebo neutratím za blbosti, které by nás mrzely. Jednou až mě trefí šlak,tak třeba bude bohatá..

Milan Havrda: Mám přes 400 mikrofonů, žena mi neříká, že jsem blázen. Ví, že to nepropiju nebo neutratím za blbosti, které by nás mrzely. Jednou až mě trefí šlak,tak třeba bude bohatá..

20. 3. 2023

36 min

Obrázek epizody Pavel Marcel: Zastoupit Luboše Andršta ve Framus Five byla pro mě velká pocta!

Pavel Marcel: Zastoupit Luboše Andršta ve Framus Five byla pro mě velká pocta!

6. 3. 2023

30 min

Obrázek epizody Ivo Viktorin: Strašně jsem chtěl mít automatickou mixáž, to bych za to dal cokoliv. To míchání, kdy jsme byli tři u pultu a každý tahal nějaké kliky, to jsem neměl nikdy rád.

Ivo Viktorin: Strašně jsem chtěl mít automatickou mixáž, to bych za to dal cokoliv. To míchání, kdy jsme byli tři u pultu a každý tahal nějaké kliky, to jsem neměl nikdy rád.

20. 2. 2023

33 min

Obrázek epizody Roman Dufek: Soutěžení v počítačových hrách je showbusiness. Nechybí polívání pivem, házení kelímkama, akorát ty vuvuzely už zakázali!

Roman Dufek: Soutěžení v počítačových hrách je showbusiness. Nechybí polívání pivem, házení kelímkama, akorát ty vuvuzely už zakázali!

29. 1. 2023

28 min

Obrázek epizody Varhan Orchestrovič Bauer: až mi bude 90., budu mít "sešnu" ve které bude 756 a půl stopy a operační paměť 300 tera mi nebude stačit

Varhan Orchestrovič Bauer: až mi bude 90., budu mít "sešnu" ve které bude 756 a půl stopy a operační paměť 300 tera mi nebude stačit

9. 1. 2023

38 min

Obrázek epizody Maťo Mišík: Kytarovou zbrojnici jsem pojal jako své poslání vytahovat i neznáme muzikanty na světlo

Maťo Mišík: Kytarovou zbrojnici jsem pojal jako své poslání vytahovat i neznáme muzikanty na světlo

16. 12. 2022

28 min

Obrázek epizody Roman Dobrev: To je teď můj nejlepší mikrofon ve studiu!

Roman Dobrev: To je teď můj nejlepší mikrofon ve studiu!

8. 12. 2022

29 min