Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Honzíkova cesta k Mrtvému moři, Králíček zachraňuje Pepíčka a kdy potkáte strážníka s kávou v ruce na benzínce

Švestky valí pecky

Městská policie Brno

Zpravodajství

,

Zprávy ze světa zábavy

Honzíkova cesta k Mrtvému moři, Králíček zachraňuje Pepíčka a kdy potkáte strážníka s kávou v ruce na benzínce

Obrázek epizody Honzíkova cesta k Mrtvému moři, Králíček zachraňuje Pepíčka a kdy potkáte strážníka s kávou v ruce na benzínce

Poslechněte si podcast

5. 5. 2022

25 min

O epizodě podcastu

V osmém díle se dozvíte, jak funguje operační středisko městské policie a také naše dohledové centrum. Povíme vám kolik kamer momentálně v Brně máme a jak strážníkům pomáhají. Kolega Honza vám prozradí, jak náročné je přejít poušť v Izraeli a zhodnotí také svých třicet let u organizace. V historických střípcích vám řekneme jak strážník Králíček zachránil Pepíčka a bourákovi Ondrovi vysvětlíme, že i strážníci mají nárok na přestávku.

V osmém díle se dozvíte, jak funguje operační středisko městské policie, dohledové centrum a jak kamery strážníkům pomáhají. Kolega Honza vám prozradí, jak náročné je přejít poušť v Izraeli a zhodnotí také svých třicet let u organizace. V historických střípcích zavzpomínáme na úspěšnou záchranu dvouapůlletého Pepíčka a bourák Ondra zjistí, proč strážníci pijí kafe na benzínce.