Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Tomáš Jamník

SUPRAPHON Vivace podcast

Supraphonline.cz

Kultura

Tomáš Jamník

Obrázek epizody Tomáš Jamník

Poslechněte si podcast

9. 5. 2022

25 min

Cesty – to je název nového alba violoncellisty Tomáše Jamníka a houslisty Josefa Špačka. Na této desce spojili dílo 4 autorů. O vzniku jedinečného alba, výběru repertoáru i zvláštní mapě, která se nachází v bookletu si Tomáš Jamník povídal s Markem Šulcem. Podcast: https://www.supraphonline.cz/podcast/64-tomas-jamnik Koupit album: https://www.supraphonline.cz/album/671533-cesty-janacek-martinu-schulhoff-klein Multilink: https://lnk.to/SpacekJamnikCesty

Popis podcastu

Podcasty vydavatelství Supraphon vás zavedou do zákulisí tvorby našich umělců od nahrávacího studia, přes přípravy hudebního alba až po vystoupení v koncertních síních. Spoustu zajímavostí se tak dozvíte přímo od vašich oblíbených osobností. Připojte se k našemu SUPRAPHON Vivace podcastu a užijte si jedinečnou atmosféru rozhovorů, jako byste společně s umělci hovořili u vás doma nebo v oblíbené kavárně.