Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Slávka Vernerová (Dvořákovo klavírní kvarteto)

SUPRAPHON Vivace podcast

Supraphonline.cz

Kultura

Slávka Vernerová (Dvořákovo klavírní kvarteto)

Obrázek epizody Slávka Vernerová (Dvořákovo klavírní kvarteto)

Poslechněte si podcast

25. 4. 2022

28 min

Nová Schumannovská deska v podání Dvořákova klavírního kvarteta – to je hlavní téma dalšího dílu Supraphon Vivace podcastu, do kterého přijala pozvání klavíristka tohoto tělesa, Slávka Vernerová. O výběru repertoáru, složitém shánění not pro nahrávání či o tom, jaké to je být v kvartetu se svým partnerem si s ní povídal Marek Šulc. Podcast: https://www.supraphonline.cz/podcast/62-slavka-vernerova-dvorakovo-klavirni-kvarteto Koupit album: https://www.supraphonline.cz/album/677986-schumann-klavirni-kvartety-pohadkova-vypraveni Multilink: https://lnk.to/DvorakovoKlavirniKvartetoSchumann

Popis podcastu

Podcasty vydavatelství Supraphon vás zavedou do zákulisí tvorby našich umělců od nahrávacího studia, přes přípravy hudebního alba až po vystoupení v koncertních síních. Spoustu zajímavostí se tak dozvíte přímo od vašich oblíbených osobností. Připojte se k našemu SUPRAPHON Vivace podcastu a užijte si jedinečnou atmosféru rozhovorů, jako byste společně s umělci hovořili u vás doma nebo v oblíbené kavárně.