Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Štefan Margita & Michal Kindl

SUPRAPHON podcast

Supraphonline.cz

Kultura

Štefan Margita & Michal Kindl

Obrázek epizody Štefan Margita & Michal Kindl

Poslechněte si podcast

20. 9. 2021

26 min

Štefan Margita připravil na letošní podzim nové album s nadějeplným názvem Na správné cestě. Jako výrazná respektovaná hudební osobnost a zpěvák, který rád překračuje hudební žánry, tentokrát oslovil mladého skladatele, textaře, zpěváka a producenta Michala Kindla. Ten pro něj napsal a vybral dvanáct intimních a melodických písní, jejichž základním tématem je láska a její různé podoby. U některých písní obstaral klavírní party sám autor Michal Kindl a na violoncello hrála Iris Moris. V našem podcastu s oběma protagonisty rozmlouvá hudební publicista Marek Šulc. Podcast: https://www.supraphonline.cz/podcast/32-stefan-margita-michal-kindl Koupit album: https://www.supraphonline.cz/album/648724-na-spravne-ceste Multilink: https://lnk.to/StefanMargitaNaSpravneCeste

Popis podcastu

Podcasty vydavatelství Supraphon vás zavedou do zákulisí tvorby našich umělců od nahrávacího studia, přes přípravy hudebního alba až po vystoupení na koncertních pódiích. Spoustu zajímavostí se tak dozvíte přímo od vašich oblíbených osobností. Připojte se k našemu SUPRAPHON podcastu a užijte si jedinečnou atmosféru rozhovorů, jako byste společně s umělci hovořili u vás doma nebo v oblíbené kavárně.