Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody RODAN

SUPRAPHON podcast

Supraphonline.cz

Kultura

RODAN

Obrázek epizody RODAN

Poslechněte si podcast

31. 1. 2023

31 min

Dalším hostem Supraphon podcastu byl mladý, velmi talentovaný zpěvák RODAN, který se aktuálně se svým novým singlem Introvert Party Club uchází o reprezentaci České republiky v rámci soutěže Eurovision Song Contest. O vzniku této písničky na Songwriting campu, jeho debutovém albu Glasses Off nebo introvertské povaze si s ním povídal Jaroslav Špulák. Podcast: https://www.supraphonline.cz/podcast/75-rodan Koupit album: https://www.supraphonline.cz/album/729389-introvert-party-club Multilink: https://supraphon.lnk.to/PodcastRodan

Popis podcastu

Podcasty vydavatelství Supraphon vás zavedou do zákulisí tvorby našich umělců od nahrávacího studia, přes přípravy hudebního alba až po vystoupení na koncertních pódiích. Spoustu zajímavostí se tak dozvíte přímo od vašich oblíbených osobností. Připojte se k našemu SUPRAPHON podcastu a užijte si jedinečnou atmosféru rozhovorů, jako byste společně s umělci hovořili u vás doma nebo v oblíbené kavárně.