Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Petr Ostrouchov

SUPRAPHON podcast

Supraphonline.cz

Kultura

Petr Ostrouchov

Obrázek epizody Petr Ostrouchov

Poslechněte si podcast

16. 5. 2022

31 min

Petr Ostrouchov – hudebník, úspěšný producent a majitel hudebního vydavatelství Animal Music, které se Supraphonem spolupracuje již 12 let. O jeho začátcích s vydáváním desek, kritériích, na která hledí při výběru či producentství dvou desek Vladimíra Mišíka, které získaly několik prestižních cen Anděl si s ním podíval Jaroslav Špulák. Podcast: https://www.supraphonline.cz/podcast/65-petr-ostrouchov Koupit album: https://www.supraphonline.cz/album/649938-nocni-obraz

Popis podcastu

Podcasty vydavatelství Supraphon vás zavedou do zákulisí tvorby našich umělců od nahrávacího studia, přes přípravy hudebního alba až po vystoupení na koncertních pódiích. Spoustu zajímavostí se tak dozvíte přímo od vašich oblíbených osobností. Připojte se k našemu SUPRAPHON podcastu a užijte si jedinečnou atmosféru rozhovorů, jako byste společně s umělci hovořili u vás doma nebo v oblíbené kavárně.