Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Petr Janda

SUPRAPHON podcast

Supraphonline.cz

Kultura

Petr Janda

Obrázek epizody Petr Janda

Poslechněte si podcast

2. 5. 2022

34 min

Petr Janda, dnes již legenda české hudební scény slaví 2. května 80 let. Při této příležitosti také natočil sólovou desku „Asi se mi nebude chtít“. O vzniku této desky, o symbolickém názvu či o koncertech, na které rád chodí, si s ním povídal Jaroslav Špulák. Podcast: https://www.supraphonline.cz/podcast/63-petr-janda Koupit album: https://www.supraphonline.cz/album/681817-asi-se-mi-nebude-chtit Multilink: https://lnk.to/PetrJandaAsiSeMiNebudeChtit

Popis podcastu

Podcasty vydavatelství Supraphon vás zavedou do zákulisí tvorby našich umělců od nahrávacího studia, přes přípravy hudebního alba až po vystoupení na koncertních pódiích. Spoustu zajímavostí se tak dozvíte přímo od vašich oblíbených osobností. Připojte se k našemu SUPRAPHON podcastu a užijte si jedinečnou atmosféru rozhovorů, jako byste společně s umělci hovořili u vás doma nebo v oblíbené kavárně.