Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Leo Pavlát o audioknize židovských pohádek a příběhů Osm světel

SUPRAPHON podcast

Supraphonline.cz

Kultura

Leo Pavlát o audioknize židovských pohádek a příběhů Osm světel

Obrázek epizody Leo Pavlát o audioknize židovských pohádek a příběhů Osm světel

Poslechněte si podcast

1. 3. 2021

26 min

Židovská kultura patří k nejstarším na světě. Kromě hebrejské části Bible má i své pohádkově laděné příběhy, legendy a bajky, jež mnohdy dělí tisíce kilometrů a tisíce let. V našem podcastu se můžete zaposlouchat do rozhovoru s novinářem, spisovatelem, diplomatem a současným ředitelem Židovského muzea v Praze Leo Pavlátem. V rozmluvě s publicistkou a pedagožkou Katedry produkce DAMU Vladanou Broukovou Leo Pavlát představuje nejen svoji knihu Osm světel, která se nyní dočkala audiopodoby, ale reaguje i na současné dění kolem nás. Podcast: https://www.supraphonline.cz/podcast/13-leo-pavlat-o-audioknize-zidovskych-pohadek-a-pribehu-osm-sve Koupit album: https://www.supraphonline.cz/album/596240-pavlat-osm-svetel-zidovske-pribehy-a-pohadky Multilink: https://lnk.to/PavlatOsmSvetelSO

Popis podcastu

Podcasty vydavatelství Supraphon vás zavedou do zákulisí tvorby našich umělců od nahrávacího studia, přes přípravy hudebního alba až po vystoupení na koncertních pódiích. Spoustu zajímavostí se tak dozvíte přímo od vašich oblíbených osobností. Připojte se k našemu SUPRAPHON podcastu a užijte si jedinečnou atmosféru rozhovorů, jako byste společně s umělci hovořili u vás doma nebo v oblíbené kavárně.