Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Jiří Urban (Arakain)

SUPRAPHON podcast

Supraphonline.cz

Kultura

Jiří Urban (Arakain)

Obrázek epizody Jiří Urban (Arakain)

Poslechněte si podcast

27. 12. 2021

44 min

Legendární metalová skupina Arakain a jejich první deska Thrash The Trash, která po 30 letech vychází v reedici – to je hlavní téma další epizody podcastu Supraphonu, ve kterém byl hostem zakládající člen a kytarista této formace, Jiří Urban. O vzniku této desky, různých změnách v Arakainu či tehdejších poměrech na české metalové scéně si s ním povídal hudební publicista Petr Korál. Podcast: https://www.supraphonline.cz/podcast/46-jiri-urban-arakain Koupit album: https://www.supraphonline.cz/album/666848-thrash-the-trash Multilink: https://lnk.to/ArakainThrashTheTrash

Popis podcastu

Podcasty vydavatelství Supraphon vás zavedou do zákulisí tvorby našich umělců od nahrávacího studia, přes přípravy hudebního alba až po vystoupení na koncertních pódiích. Spoustu zajímavostí se tak dozvíte přímo od vašich oblíbených osobností. Připojte se k našemu SUPRAPHON podcastu a užijte si jedinečnou atmosféru rozhovorů, jako byste společně s umělci hovořili u vás doma nebo v oblíbené kavárně.