Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Denisa Kirschnerová (Divadlo Spejbla & Hurvínka)

SUPRAPHON podcast

Supraphonline.cz

Kultura

Denisa Kirschnerová (Divadlo Spejbla & Hurvínka)

Obrázek epizody Denisa Kirschnerová (Divadlo Spejbla & Hurvínka)

Poslechněte si podcast

4. 10. 2021

32 min

„Spolu se Supraphonem jsme připravili album tří CD, které je věnováno výběru z velkého množství nahrávek, jež můj otec za desítky let nahrál. Jak už název napovídá, jde o výběr těch nejoblíbenějších dialogů, ale sáhli jsme také do našeho divadelního archivu! A tak vůbec poprvé zazní nejen záznam představení Pavla Gryma Ještě jeden Hurvínek, ale třeba i Golem, který se nevešel na legendární desku Hurvínkova strašidýlka! Ve výběru perliček si našel své místo i vůbec první dialog, který otec pro Supraphon natočil a u kterého byla nalezena poznámka ,zatím nepřetáčet‘. Tak snad by to tatínka potěšilo! Nás tady určitě,“ říká Denisa Kirschnerová – současná ředitelka Divadla Spejbla a Hurvínka Denisa Kirschnerová, která si v našem podcastu povídá mimo jiné i o svém dětství či budoucích plánech divadla s publicistou Tomášem Pilátem. Podcast: https://www.supraphonline.cz/podcast/34-denisa-kirschnerova-divadlo-spejbla-hurvinka Koupit album: https://www.supraphonline.cz/album/648719-spejbl-a-hurvinek-milose-kirschnera-to-nejlepsi Multilink: https://lnk.to/SpejblAHurvinekMiloseKirschneraToNejlepsi

Popis podcastu

Podcasty vydavatelství Supraphon vás zavedou do zákulisí tvorby našich umělců od nahrávacího studia, přes přípravy hudebního alba až po vystoupení na koncertních pódiích. Spoustu zajímavostí se tak dozvíte přímo od vašich oblíbených osobností. Připojte se k našemu SUPRAPHON podcastu a užijte si jedinečnou atmosféru rozhovorů, jako byste společně s umělci hovořili u vás doma nebo v oblíbené kavárně.