Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Dasha & Epoque Quartet

SUPRAPHON podcast

Supraphonline.cz

Kultura

Dasha & Epoque Quartet

Obrázek epizody Dasha & Epoque Quartet

Poslechněte si podcast

21. 11. 2022

29 min

Ellaboration - to je název nového alba, které přišli do Supraphon podcastu představit Dasha a Vítek Petrášek z Epoque Quartetu. Proč pro toto netradiční spojení zvolili právě písně Elly Fitzgerald, jaký vztah k této americké zpěvačce mají nebo jakým způsobem uchopili repertoár této desky přiblížili v rozhovoru s Jaroslavem Špulákem. Podcast: https://www.supraphonline.cz/podcast/72-dasha-epoque-quartet Koupit album: https://www.supraphonline.cz/album/714044-ellaboration Multilink: https://lnk.to/DashaEllaboration

Popis podcastu

Podcasty vydavatelství Supraphon vás zavedou do zákulisí tvorby našich umělců od nahrávacího studia, přes přípravy hudebního alba až po vystoupení na koncertních pódiích. Spoustu zajímavostí se tak dozvíte přímo od vašich oblíbených osobností. Připojte se k našemu SUPRAPHON podcastu a užijte si jedinečnou atmosféru rozhovorů, jako byste společně s umělci hovořili u vás doma nebo v oblíbené kavárně.