Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Andy Cermak

SUPRAPHON podcast

Supraphonline.cz

Kultura

Andy Cermak

Obrázek epizody Andy Cermak

Poslechněte si podcast

23. 5. 2022

31 min

Zpěvák, skladatel a frontman skupiny Sunflower Caravan Andy Cermak vydává svůj sólový debut nazvaný Secret December. U této příležitosti usedl k mikrofonu Supraphon podcastu, kde si s Vojtou Tkáčem povídal o různých významech jeho skladeb, tvorbě videoklipů na mobilní telefony či co sám považuje za životní štěstí. Podcast: https://www.supraphonline.cz/podcast/66-andy-cermak Koupit album: https://www.supraphonline.cz/album/688775-secret-december Multilink: https://lnk.to/AndyCermakSecretDecember

Popis podcastu

Podcasty vydavatelství Supraphon vás zavedou do zákulisí tvorby našich umělců od nahrávacího studia, přes přípravy hudebního alba až po vystoupení na koncertních pódiích. Spoustu zajímavostí se tak dozvíte přímo od vašich oblíbených osobností. Připojte se k našemu SUPRAPHON podcastu a užijte si jedinečnou atmosféru rozhovorů, jako byste společně s umělci hovořili u vás doma nebo v oblíbené kavárně.