Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody ExtraStopáž: Rusko využívá Sputnik k šíření vlivu. Nestíhá přitom dodávky pro vlastní obyvatele

Stopáž

Seznam Zprávy

Zpravodajství

ExtraStopáž: Rusko využívá Sputnik k šíření vlivu. Nestíhá přitom dodávky pro vlastní obyvatele

Obrázek epizody ExtraStopáž: Rusko využívá Sputnik k šíření vlivu. Nestíhá přitom dodávky pro vlastní obyvatele

Poslechněte si podcast

6. 3. 2021

16 min

O epizodě podcastu

Ruský režim obvykle investuje primárně do věcí, které se dají využít jako politická zbraň. Pomocí vakcíny Sputnik V se snaží šířit svůj vliv a vděk států využít k budoucímu politickému nátlaku, říká analytička Veronika Víchová.

„Rusko se víc než o ochranu vlastních obyvatel stará o dovážky své vakcíny do dalších zemí. Pandemii využívá i k šíření dezinformací o západních vakcínách,“ vysvětluje v podcastu Stopáž analytička think thanku Evropské hodnoty.

Extra epizoda podcastu Stopáž. O rozšiřování ruského vlivu skrz vakcínu Sputnik s Veronikou Víchovou z thinktankuEuropean Values.

Přepis rozhovoru najdete na serveruSeznamZprávy.

?????

  • Stopážje podcast pro ty, které zajímá, kam se za uplynulý týden posunul svět, ale nemají čas neustále sledovat Twitter. Přehled těch nejzajímavějších zpráv připravuje Jan Kordovský (@korda). Vychází každý pátek v poledne.
  • Další podcasty, ale taky články, komentáře a videa najdete na zpravodajském serveru Seznam Zprávy. Poslouchejte násna webunebo ve vaší oblíbené podcastové aplikaci.
  • Vaše názory, návrhy, otázky, stížnosti nebo pochvaly nám můžete posílat na adresuaudio@firma.seznam.cz.
  • Sledujte @SeznamZpravy na sociálních sítích:Twitter//Facebook//Instagram
  • Seznam Zprávy jsou zdrojem původních informací, nezávislé investigace, originální publicistiky. Vznikají v zázemí Seznam.cz.

Popis podcastu

O technologiích, společnosti a vším mezi tím. Podcast pro ty, které zajímá, kam se za uplynulý týden posunul svět big tech, ale nemají čas neustále sledovat Twitter. Připravuje Jan Kordovský. Vychází každý pátek na Seznam Zprávách.