Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody ExtraStopáž: Rusko využívá Sputnik k šíření vlivu. Nestíhá přitom dodávky pro vlastní obyvatele

Stopáž

Seznam Zprávy

Zpravodajství

,

Technika

ExtraStopáž: Rusko využívá Sputnik k šíření vlivu. Nestíhá přitom dodávky pro vlastní obyvatele

Obrázek epizody ExtraStopáž: Rusko využívá Sputnik k šíření vlivu. Nestíhá přitom dodávky pro vlastní obyvatele

Poslechněte si podcast

6. 3. 2021

16 min

O epizodě podcastu

Ruský režim obvykle investuje primárně do věcí, které se dají využít jako politická zbraň. Pomocí vakcíny Sputnik V se snaží šířit svůj vliv a vděk států využít k budoucímu politickému nátlaku, říká analytička Veronika Víchová.

„Rusko se víc než o ochranu vlastních obyvatel stará o dovážky své vakcíny do dalších zemí. Pandemii využívá i k šíření dezinformací o západních vakcínách,“ vysvětluje v podcastu Stopáž analytička think thanku Evropské hodnoty.

Extra epizoda podcastu Stopáž. O rozšiřování ruského vlivu skrz vakcínu Sputnik s Veronikou Víchovou z thinktankuEuropean Values.

Přepis rozhovoru najdete na serveruSeznamZprávy.

🐌🐌🐌🐌🐌

  • Stopážje podcast pro ty, které zajímá, kam se za uplynulý týden posunul svět, ale nemají čas neustále sledovat Twitter. Přehled těch nejzajímavějších zpráv připravuje Jan Kordovský (@korda). Vychází každý pátek v poledne.
  • Další podcasty, ale taky články, komentáře a videa najdete na zpravodajském serveru Seznam Zprávy. Poslouchejte násna webunebo ve vaší oblíbené podcastové aplikaci.
  • Vaše názory, návrhy, otázky, stížnosti nebo pochvaly nám můžete posílat na adresuaudio@firma.seznam.cz.
  • Sledujte @SeznamZpravy na sociálních sítích:Twitter//Facebook//Instagram
  • Seznam Zprávy jsou zdrojem původních informací, nezávislé investigace, originální publicistiky. Vznikají v zázemí Seznam.cz.