Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 9. Zaposlouchej se s námi a s naším hostem do tajů vrcholové atletiky.

Sportuj a získáš Podcast

Zuzka Kubicová & Iva Vedralová

Sport

,

Věda a technika

9. Zaposlouchej se s námi a s naším hostem do tajů vrcholové atletiky.

Obrázek epizody 9. Zaposlouchej se s námi a s naším hostem do tajů vrcholové atletiky.

Poslechněte si podcast

29. 1. 2020

52 min

V tomto díle našeho podcastu uslyšíte poprvé i jiný hlas. Pro nahlédnutí do světa vrcholové atletiky jsme si přizvaly aktuální českou reprezentantku, kterou je běžkyně na dlouhé tratě Moira Stewartová. Zajímá Vás, proč jsme si vybraly právě ji? Jak probíhá její příprava v olympijském roce? Jak vypadají její poslední hodiny před závodem? A jaký je její trenér? Co si Moira myslí o dopingu a jak zvládne odpovídat na naše zapeklité otázky? Poslouchej a vše se dozvíš!

Popis podcastu

Ahoj! Jsme trenérky Zuzka a Iva a snažíme se předávat naši lásku ke sportu ostatním lidem. Rozhodly jsme se šířit filozofii Sportuj a získáš, pod kterou se ukrývá cvičení, trénování a dobře mířené rady, i mezi posluchače mluveného slova. Tak sportuj, poslouchej a získáš nové poznatky ze světa sportu. Poslechli jste si nás a máte otázky, či byste nám rádi něco sdělili? Najdete nás na sociálních sítích (Instagram a Facebook s názvem Sportuj a získáš) nebo nám napište e-mail na: sportujaziskas@gmail.com. Za zpětné vazby či nápady, o čem byste si rádi něco poslechli, předem děkujeme!