Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 8. Začínám běhat.

Sportuj a získáš Podcast

Zuzka Kubicová & Iva Vedralová

Sport

,

Věda a technika

8. Začínám běhat.

Obrázek epizody 8. Začínám běhat.

Poslechněte si podcast

17. 1. 2020

38 min

Dva týdny v novém roce jsou za námi a je třeba plnit si své sny a případně dodržovat Vámi stanovená předsevzetí. Pokud jste se rozhodli, že například začnete běhat, tento díl je právě pro Vás. Iva se Zuzkou Vám prozradí, na co byste si měli dát pozor, než poprvé vyběhnete, co dělat, když Vás začne píchat v boku a proč je lepší se vyvarovat stereotypnímu tréninku a místo Vašich dvou kilometrů kolem domu si raději vyběhnout kopeček nebo se naučit běžeckou abecedu.

Popis podcastu

Ahoj! Jsme trenérky Zuzka a Iva a snažíme se předávat naši lásku ke sportu ostatním lidem. Rozhodly jsme se šířit filozofii Sportuj a získáš, pod kterou se ukrývá cvičení, trénování a dobře mířené rady, i mezi posluchače mluveného slova. Tak sportuj, poslouchej a získáš nové poznatky ze světa sportu. Poslechli jste si nás a máte otázky, či byste nám rádi něco sdělili? Najdete nás na sociálních sítích (Instagram a Facebook s názvem Sportuj a získáš) nebo nám napište e-mail na: sportujaziskas@gmail.com. Za zpětné vazby či nápady, o čem byste si rádi něco poslechli, předem děkujeme!