Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 7. Zázračné balanční pomůcky

Sportuj a získáš Podcast

Zuzka Kubicová & Iva Vedralová

Věda a technika

7. Zázračné balanční pomůcky

Obrázek epizody 7. Zázračné balanční pomůcky

Poslechněte si podcast

1. 1. 2020

38 min

Pro novoroční díl podcastu Sportuj a získáš jsme si vybraly balanční pomůcky. Třeba Vám Ježíšek pod stromeček nadělil TRX či Bosu a chcete se o těchto cvičebních pomůckách dozvědět více. Zajímavé informace a tipy se dozvíte právě v tomto díle, navíc přihodíme opět něco málo z našich zkušeností a prozradíme Vám, kde se můžete inspirovat a jaké cviky s TRX či Bosu provádět.

Popis podcastu

Ahoj! Jsme trenérky Zuzka a Iva a snažíme se předávat naši lásku ke sportu ostatním lidem. Rozhodly jsme se šířit filozofii Sportuj a získáš, pod kterou se ukrývá cvičení, trénování a dobře mířené rady, i mezi posluchače mluveného slova. Tak sportuj, poslouchej a získáš nové poznatky ze světa sportu. Poslechli jste si nás a máte otázky, či byste nám rádi něco sdělili? Najdete nás na sociálních sítích (Instagram a Facebook s názvem Sportuj a získáš) nebo nám napište e-mail na: sportujaziskas@gmail.com. Za zpětné vazby či nápady, o čem byste si rádi něco poslechli, předem děkujeme!