Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 6. O Nás.

Sportuj a získáš Podcast

Zuzka Kubicová & Iva Vedralová

Sport

,

Věda a technika

6. O Nás.

Obrázek epizody 6. O Nás.

Poslechněte si podcast

27. 11. 2019

38 min

Posloucháš naše podcasty a říkáš si, co je to za holky? Tentokrát Vás, milí posluchači, pustíme trochu pod pokličku našich životů. Co děláme, když zrovna netrénujeme? Pokud se chcete dozvědět něco více o Norsku, o tom, jak se razí tunel v severských zemích či jak se překládají detektivky, nalaďte se na Ivino povídání. Zuzka Vám naopak na sebe prozradí, proč nakonec místo žurnalistiky vystudovala ekonomku a co dělá ve svém volném čase, když zrovna nesportuje.

Popis podcastu

Ahoj! Jsme trenérky Zuzka a Iva a snažíme se předávat naši lásku ke sportu ostatním lidem. Rozhodly jsme se šířit filozofii Sportuj a získáš, pod kterou se ukrývá cvičení, trénování a dobře mířené rady, i mezi posluchače mluveného slova. Tak sportuj, poslouchej a získáš nové poznatky ze světa sportu. Poslechli jste si nás a máte otázky, či byste nám rádi něco sdělili? Najdete nás na sociálních sítích (Instagram a Facebook s názvem Sportuj a získáš) nebo nám napište e-mail na: sportujaziskas@gmail.com. Za zpětné vazby či nápady, o čem byste si rádi něco poslechli, předem děkujeme!