Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 5. A co děti? Mají si kde hrát?

Sportuj a získáš Podcast

Zuzka Kubicová & Iva Vedralová

Sport

,

Věda a technika

5. A co děti? Mají si kde hrát?

Obrázek epizody 5. A co děti? Mají si kde hrát?

Poslechněte si podcast

13. 11. 2019

41 min

V našem pátém podcastu jsme se pustily do ožehavého tématu: sportování dětí a mládeže. Zamýšlíme se nad tím, kdy by děti měly začít sportovat, jaká je při sportu role rodiče či proč se u dětí můžeme setkat se syndromem vyhoření. Porovnáváme naše sportovní začátky a co jsme si z nich odnesly. V neposlední řadě Vám představíme patero, které jsme nasbíraly za léta strávená učením a trénováním dětí a které byste jako rodiče měli mít na paměti, až budete chtít mít doma sportovce, ať už vrcholového či rekreačního. A že jste dosud neslyšeli o plyometrii? Nevadí! V tomto díle se vše dozvíte! Sportujte, získávejte a do Sokola svou ratolest dejte!

Popis podcastu

Ahoj! Jsme trenérky Zuzka a Iva a snažíme se předávat naši lásku ke sportu ostatním lidem. Rozhodly jsme se šířit filozofii Sportuj a získáš, pod kterou se ukrývá cvičení, trénování a dobře mířené rady, i mezi posluchače mluveného slova. Tak sportuj, poslouchej a získáš nové poznatky ze světa sportu. Poslechli jste si nás a máte otázky, či byste nám rádi něco sdělili? Najdete nás na sociálních sítích (Instagram a Facebook s názvem Sportuj a získáš) nebo nám napište e-mail na: sportujaziskas@gmail.com. Za zpětné vazby či nápady, o čem byste si rádi něco poslechli, předem děkujeme!