Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 4. Hop přes potok aneb ze zákulisí Velké kunratické.

Sportuj a získáš Podcast

Zuzka Kubicová & Iva Vedralová

Sport

,

Věda a technika

4. Hop přes potok aneb ze zákulisí Velké kunratické.

Obrázek epizody 4. Hop přes potok aneb ze zákulisí Velké kunratické.

Poslechněte si podcast

30. 10. 2019

31 min

Velká kunratická je jeden z nejstarších běžeckých závodů v Čechách, který se běhá vždy druhou listopadovou neděli v Kunratickém lese v Praze. Závod pořádá náš mateřský oddíl Spartak Praha 4, což je jedním z důvodů, proč jsme si pro dnešní díl vybraly právě tento krosový závod. Další důvody Vám prozradíme v podcastu, včetně historie závodu, rekordů či zda je ještě možné se přihlásit a jaké trauma může mít z Kunratické Vaše ratolest. V neposlední řadě se dozvíte, zda má lepší čas na Kunratické Zuzka nebo Iva a jaké jsme měly z běhu dojmy. Sportuj, získáš a nazdar na Velké kunratické!

Popis podcastu

Ahoj! Jsme trenérky Zuzka a Iva a snažíme se předávat naši lásku ke sportu ostatním lidem. Rozhodly jsme se šířit filozofii Sportuj a získáš, pod kterou se ukrývá cvičení, trénování a dobře mířené rady, i mezi posluchače mluveného slova. Tak sportuj, poslouchej a získáš nové poznatky ze světa sportu. Poslechli jste si nás a máte otázky, či byste nám rádi něco sdělili? Najdete nás na sociálních sítích (Instagram a Facebook s názvem Sportuj a získáš) nebo nám napište e-mail na: sportujaziskas@gmail.com. Za zpětné vazby či nápady, o čem byste si rádi něco poslechli, předem děkujeme!