Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Sportuj a získáš Podcast

Zuzka Kubicová & Iva Vedralová

Věda a technika

4. Hop přes potok aneb ze zákulisí Velké kunratické

Play

Poslechněte si podcast

30. 10. 2019

31 min

Velká kunratická je jeden z nejstarších běžeckých závodů v Čechách, který se běhá vždy druhou listopadovou neděli v Kunratickém lese v Praze. Závod pořádá náš mateřský oddíl Spartak Praha 4, což je jedním z důvodů, proč jsme si pro dnešní díl vybraly právě tento krosový závod. Další důvody Vám prozradíme v podcastu, včetně historie závodu, rekordů či zda je ještě možné se přihlásit a jaké trauma může mít z Kunratické Vaše ratolest. V neposlední řadě se dozvíte, zda má lepší čas na Kunratické Zuzka nebo Iva a jaké jsme měly z běhu dojmy. Sportuj, získáš a nazdar na Velké kunratické!

Popis podcastu

Ahoj! Jsme trenérky Zuzka a Iva a snažíme se předávat naši lásku ke sportu ostatním lidem. Rozhodly jsme se šířit filozofii Sportuj a získáš, pod kterou se ukrývá cvičení, trénování a dobře mířené rady, i mezi posluchače mluveného slova. Tak sportuj, poslouchej a získáš nové poznatky ze světa sportu. Poslechli jste si nás a máte otázky, či byste nám rádi něco sdělili? Najdete nás na sociálních sítích (Instagram a Facebook s názvem Sportuj a získáš) nebo nám napište e-mail na: sportujaziskas@gmail.com. Za zpětné vazby či nápady, o čem byste si rádi něco poslechli, předem děkujeme!