Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 3. Zlobíš? Dej si 20 kliků!

Sportuj a získáš Podcast

Zuzka Kubicová & Iva Vedralová

Sport

,

Věda a technika

3. Zlobíš? Dej si 20 kliků!

Obrázek epizody 3. Zlobíš? Dej si 20 kliků!

Poslechněte si podcast

16. 10. 2019

38 min

Zlobíš? Dej si 20 kliků! Na které cviky byste si měli dát ze začátku pozor? Nevíte, jak dlouho cvičit či jak se před tréninkem protáhnout? Proč dělají judisté plank na konci tréninku? A co to vůbec plank je? V tomto díle se vše dozvíte! A navíc máme pro Vás připraveno jedno překvapení. Tak sportujte, získávejte a poslouchejte!

Popis podcastu

Ahoj! Jsme trenérky Zuzka a Iva a snažíme se předávat naši lásku ke sportu ostatním lidem. Rozhodly jsme se šířit filozofii Sportuj a získáš, pod kterou se ukrývá cvičení, trénování a dobře mířené rady, i mezi posluchače mluveného slova. Tak sportuj, poslouchej a získáš nové poznatky ze světa sportu. Poslechli jste si nás a máte otázky, či byste nám rádi něco sdělili? Najdete nás na sociálních sítích (Instagram a Facebook s názvem Sportuj a získáš) nebo nám napište e-mail na: sportujaziskas@gmail.com. Za zpětné vazby či nápady, o čem byste si rádi něco poslechli, předem děkujeme!