Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 29. Iva se Zuzkou opět na značkách.

Sportuj a získáš Podcast

Zuzka Kubicová & Iva Vedralová

Sport

,

Věda a technika

29. Iva se Zuzkou opět na značkách.

Obrázek epizody 29. Iva se Zuzkou opět na značkách.

Poslechněte si podcast

20. 9. 2021

21 min

Dlouho jste nás neslyšeli. Iva mezitím porodila syna a i u Zuzky se staly zásadní změny. Projekt Sportuj a získáš však pokračoval bez ohledu na všechny tyto změny. Podařilo se nám uspořádat příměstské tábory, sportovní víkendy pro ženy, Zuzka nastartovala přípravku. V tomto díle jsme se tak rozhodly zrekapitulovat dobu, po kterou jsme se neslyšeli. Příště se už opět u sportovních témat těší Zuzka a Iva! A nezapomeňte, že sportováním jenom získáváte!

Popis podcastu

Ahoj! Jsme trenérky Zuzka a Iva a snažíme se předávat naši lásku ke sportu ostatním lidem. Rozhodly jsme se šířit filozofii Sportuj a získáš, pod kterou se ukrývá cvičení, trénování a dobře mířené rady, i mezi posluchače mluveného slova. Tak sportuj, poslouchej a získáš nové poznatky ze světa sportu. Poslechli jste si nás a máte otázky, či byste nám rádi něco sdělili? Najdete nás na sociálních sítích (Instagram a Facebook s názvem Sportuj a získáš) nebo nám napište e-mail na: sportujaziskas@gmail.com. Za zpětné vazby či nápady, o čem byste si rádi něco poslechli, předem děkujeme!