Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 17. Fyzioterapeut není masér!

Sportuj a získáš Podcast

Zuzka Kubicová & Iva Vedralová

Sport

,

Věda a technika

17. Fyzioterapeut není masér!

Obrázek epizody 17. Fyzioterapeut není masér!

Poslechněte si podcast

27. 5. 2020

47 min

S fyzioterapeutkou Martinou Feherovou jsme si povídaly o tom, proč by měli rodiče pozorovat chůzi a vývoj svých dětí, s jakými zdravotními problémy se v dnešní době často potýká mládež. U fyzioterapeuta budete cvičit na balančních pomůckách a o masáž zad si raději neříkejte. Potíž začíná už tím, že lidé neumějí správně dýchat. Dozvíte se, jaký je rozdíl mezi rázovou vlnou a laserem, či zda je tejpování jenom móda. Poslechněte si rozhovor s naší dlouholetou kamarádkou, která nás (Ivu i Zuzku) dává po zdravotní stránce opět dohromady.

Popis podcastu

Ahoj! Jsme trenérky Zuzka a Iva a snažíme se předávat naši lásku ke sportu ostatním lidem. Rozhodly jsme se šířit filozofii Sportuj a získáš, pod kterou se ukrývá cvičení, trénování a dobře mířené rady, i mezi posluchače mluveného slova. Tak sportuj, poslouchej a získáš nové poznatky ze světa sportu. Poslechli jste si nás a máte otázky, či byste nám rádi něco sdělili? Najdete nás na sociálních sítích (Instagram a Facebook s názvem Sportuj a získáš) nebo nám napište e-mail na: sportujaziskas@gmail.com. Za zpětné vazby či nápady, o čem byste si rádi něco poslechli, předem děkujeme!