Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 16. Běhám, ale nehubnu. Aneb jak vyzrát na tepovku.

Sportuj a získáš Podcast

Zuzka Kubicová & Iva Vedralová

Sport

,

Věda a technika

16. Běhám, ale nehubnu. Aneb jak vyzrát na tepovku.

Obrázek epizody 16. Běhám, ale nehubnu. Aneb jak vyzrát na tepovku.

Poslechněte si podcast

13. 5. 2020

40 min

Vyběhli jste a okamžitě jste se zalaktátovali? Pravděpodobně jste překročili svůj anaerobní práh. Že vám tyto pojmy nic neříkají? Právě pro vás máme další díl podcastu, ve kterém si posvítíme na tepovou frekvenci, vysvětlíme vám, jaké chyby se často běžci začátečníci dopouštějí, když vyběhnou za účelem hubnutí. Prozradíme, kdo je velmi tolerantní k laktátu či proč se vyplatí trénovat ve vysoké nadmořské výšce.

Popis podcastu

Ahoj! Jsme trenérky Zuzka a Iva a snažíme se předávat naši lásku ke sportu ostatním lidem. Rozhodly jsme se šířit filozofii Sportuj a získáš, pod kterou se ukrývá cvičení, trénování a dobře mířené rady, i mezi posluchače mluveného slova. Tak sportuj, poslouchej a získáš nové poznatky ze světa sportu. Poslechli jste si nás a máte otázky, či byste nám rádi něco sdělili? Najdete nás na sociálních sítích (Instagram a Facebook s názvem Sportuj a získáš) nebo nám napište e-mail na: sportujaziskas@gmail.com. Za zpětné vazby či nápady, o čem byste si rádi něco poslechli, předem děkujeme!