Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 15. Protein. Strašák nebo pomocník?

Sportuj a získáš Podcast

Zuzka Kubicová & Iva Vedralová

Sport

,

Věda a technika

15. Protein. Strašák nebo pomocník?

Obrázek epizody 15. Protein. Strašák nebo pomocník?

Poslechněte si podcast

29. 4. 2020

52 min

Jak již napovídá sám název, v tomto podcastu jsme se zaměřily na jednu z makroživin - bílkovinu. Připomeneme si, jaké jsou funkce bílkovin, v jakých potravinách proteiny najdete či jak na sobě poznáte jejich nedostatek. Vysvětlíme Vám, jaký je rozdíl mezi gainerem a “proteiňákem” a v neposlední řadě Vám Zuzka prozradí tip na skvělou a lahodnou proteinovou bombu. Zaposlouchejte se do tajů výživy! Hezký poslech přejí holky ze Sportuj a získáš.

Popis podcastu

Ahoj! Jsme trenérky Zuzka a Iva a snažíme se předávat naši lásku ke sportu ostatním lidem. Rozhodly jsme se šířit filozofii Sportuj a získáš, pod kterou se ukrývá cvičení, trénování a dobře mířené rady, i mezi posluchače mluveného slova. Tak sportuj, poslouchej a získáš nové poznatky ze světa sportu. Poslechli jste si nás a máte otázky, či byste nám rádi něco sdělili? Najdete nás na sociálních sítích (Instagram a Facebook s názvem Sportuj a získáš) nebo nám napište e-mail na: sportujaziskas@gmail.com. Za zpětné vazby či nápady, o čem byste si rádi něco poslechli, předem děkujeme!