Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 14. Bez soustředění, zato s detektivkou.

Sportuj a získáš Podcast

Zuzka Kubicová & Iva Vedralová

Sport

,

Věda a technika

14. Bez soustředění, zato s detektivkou.

Obrázek epizody 14. Bez soustředění, zato s detektivkou.

Poslechněte si podcast

15. 4. 2020

31 min

V dnešním oddechovém díle Vám prozradíme, co děláme v době karantény. Zuzka vzpomíná, jaké to bylo, když trávila každoročně Velikonoce na atletickém soustředění. Prozradí Vám, jak nyní trénuje, co pije večer a co si myslí o jarním detoxu. Iva se nezapře svou láskou k Norsku, a tak Vám povypráví o norských Velikonocích a co právě překládá z norštiny. Sportuj, získáš a odpočiň si při podcastu.

Popis podcastu

Ahoj! Jsme trenérky Zuzka a Iva a snažíme se předávat naši lásku ke sportu ostatním lidem. Rozhodly jsme se šířit filozofii Sportuj a získáš, pod kterou se ukrývá cvičení, trénování a dobře mířené rady, i mezi posluchače mluveného slova. Tak sportuj, poslouchej a získáš nové poznatky ze světa sportu. Poslechli jste si nás a máte otázky, či byste nám rádi něco sdělili? Najdete nás na sociálních sítích (Instagram a Facebook s názvem Sportuj a získáš) nebo nám napište e-mail na: sportujaziskas@gmail.com. Za zpětné vazby či nápady, o čem byste si rádi něco poslechli, předem děkujeme!