Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 13. Spěte sladce! Aneb dobrou noc, strýčku Fido.

Sportuj a získáš Podcast

Zuzka Kubicová & Iva Vedralová

Sport

,

Věda a technika

13. Spěte sladce! Aneb dobrou noc, strýčku Fido.

Obrázek epizody 13. Spěte sladce! Aneb dobrou noc, strýčku Fido.

Poslechněte si podcast

1. 4. 2020

50 min

V další epizodě podcastu Sportuj a získáš se budeme bavit o spánku. Proč není vhodné spát na břiše? Netrpíte náhodou insomnií? Co je melatonin? Proč spí profesionální sportovci mezi tréninky? A když budete spát jen čtyři hodiny denně, zestárnete o osm let. A to není apríl, i když vydáváme podcast 1. dubna. Také Vám prozradíme naše noční můry z dětství nebo jak můžete vyzrát na dětský spánek. Poslouchejte, sportujte a spěte sladce!

Popis podcastu

Ahoj! Jsme trenérky Zuzka a Iva a snažíme se předávat naši lásku ke sportu ostatním lidem. Rozhodly jsme se šířit filozofii Sportuj a získáš, pod kterou se ukrývá cvičení, trénování a dobře mířené rady, i mezi posluchače mluveného slova. Tak sportuj, poslouchej a získáš nové poznatky ze světa sportu. Poslechli jste si nás a máte otázky, či byste nám rádi něco sdělili? Najdete nás na sociálních sítích (Instagram a Facebook s názvem Sportuj a získáš) nebo nám napište e-mail na: sportujaziskas@gmail.com. Za zpětné vazby či nápady, o čem byste si rádi něco poslechli, předem děkujeme!