Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Sportuj a získáš Podcast

Zuzka Kubicová & Iva Vedralová

Věda a technika

12. Šebrle mě pozdravil aneb naše sportovní trapasy!

Play

Poslechněte si podcast

11. 3. 2020

38 min

Proč si Zuzka občas ráda sedá do kopřiv a proč Iva měla doma Šebrleho v životní velikosti? V tomto díle se dozvíte opět něco málo o nás a našich trapasech ze sportovních cvičišť a kolbišť. Odhalíme Vám, jaký sport nám naopak vůbec nejde. Zavzpomínáme na naše hodiny tělocviku a v neposlední řadě Vám prozradíme Zuzčinu přezdívku, kterou jsme tímto dílem definitivně zakopaly do hrobu.

Popis podcastu

Ahoj! Jsme trenérky Zuzka a Iva a snažíme se předávat naši lásku ke sportu ostatním lidem. Rozhodly jsme se šířit filozofii Sportuj a získáš, pod kterou se ukrývá cvičení, trénování a dobře mířené rady, i mezi posluchače mluveného slova. Tak sportuj, poslouchej a získáš nové poznatky ze světa sportu. Poslechli jste si nás a máte otázky, či byste nám rádi něco sdělili? Najdete nás na sociálních sítích (Instagram a Facebook s názvem Sportuj a získáš) nebo nám napište e-mail na: sportujaziskas@gmail.com. Za zpětné vazby či nápady, o čem byste si rádi něco poslechli, předem děkujeme!