Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 12. Šebrle mě pozdravil aneb naše sportovní trapasy!

Sportuj a získáš Podcast

Zuzka Kubicová & Iva Vedralová

Sport

,

Věda a technika

12. Šebrle mě pozdravil aneb naše sportovní trapasy!

Obrázek epizody 12. Šebrle mě pozdravil aneb naše sportovní trapasy!

Poslechněte si podcast

11. 3. 2020

38 min

Proč si Zuzka občas ráda sedá do kopřiv a proč Iva měla doma Šebrleho v životní velikosti? V tomto díle se dozvíte opět něco málo o nás a našich trapasech ze sportovních cvičišť a kolbišť. Odhalíme Vám, jaký sport nám naopak vůbec nejde. Zavzpomínáme na naše hodiny tělocviku a v neposlední řadě Vám prozradíme Zuzčinu přezdívku, kterou jsme tímto dílem definitivně zakopaly do hrobu.

Popis podcastu

Ahoj! Jsme trenérky Zuzka a Iva a snažíme se předávat naši lásku ke sportu ostatním lidem. Rozhodly jsme se šířit filozofii Sportuj a získáš, pod kterou se ukrývá cvičení, trénování a dobře mířené rady, i mezi posluchače mluveného slova. Tak sportuj, poslouchej a získáš nové poznatky ze světa sportu. Poslechli jste si nás a máte otázky, či byste nám rádi něco sdělili? Najdete nás na sociálních sítích (Instagram a Facebook s názvem Sportuj a získáš) nebo nám napište e-mail na: sportujaziskas@gmail.com. Za zpětné vazby či nápady, o čem byste si rádi něco poslechli, předem děkujeme!