Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Sportuj a získáš Podcast

Zuzka Kubicová & Iva Vedralová

Věda a technika

10. Jen pro ženské uši aneb jak využít “naše” dny při sportování

Play

Poslechněte si podcast

12. 2. 2020

38 min

Cítíte se neodolatelná a svůdná? Právě procházíte dle cyklické ženy tzv. obdobím matky, tedy ovulujete. Chcete se dozvědět, jak by ženy měly pracovat s menstruačním cyklem? Jak využít své síly a na kdy si naplánovat závod, na kterém byste si chtěly zaběhnout osobní rekord? Poslechněte si tento díl, sledujte se, navnímejte své tělo a cyklus. A pokud jste muži, pusťte si nás též, protože Vám o ženskosti prozradíme to, o čem třeba ještě nevíte.

Popis podcastu

Ahoj! Jsme trenérky Zuzka a Iva a snažíme se předávat naši lásku ke sportu ostatním lidem. Rozhodly jsme se šířit filozofii Sportuj a získáš, pod kterou se ukrývá cvičení, trénování a dobře mířené rady, i mezi posluchače mluveného slova. Tak sportuj, poslouchej a získáš nové poznatky ze světa sportu. Poslechli jste si nás a máte otázky, či byste nám rádi něco sdělili? Najdete nás na sociálních sítích (Instagram a Facebook s názvem Sportuj a získáš) nebo nám napište e-mail na: sportujaziskas@gmail.com. Za zpětné vazby či nápady, o čem byste si rádi něco poslechli, předem děkujeme!