Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 10. Jen pro ženské uši aneb jak využít “naše” dny při sportování

Sportuj a získáš Podcast

Zuzka Kubicová & Iva Vedralová

Věda a technika

10. Jen pro ženské uši aneb jak využít “naše” dny při sportování

Obrázek epizody 10. Jen pro ženské uši aneb jak využít “naše” dny při sportování

Poslechněte si podcast

12. 2. 2020

38 min

Cítíte se neodolatelná a svůdná? Právě procházíte dle cyklické ženy tzv. obdobím matky, tedy ovulujete. Chcete se dozvědět, jak by ženy měly pracovat s menstruačním cyklem? Jak využít své síly a na kdy si naplánovat závod, na kterém byste si chtěly zaběhnout osobní rekord? Poslechněte si tento díl, sledujte se, navnímejte své tělo a cyklus. A pokud jste muži, pusťte si nás též, protože Vám o ženskosti prozradíme to, o čem třeba ještě nevíte.

Popis podcastu

Ahoj! Jsme trenérky Zuzka a Iva a snažíme se předávat naši lásku ke sportu ostatním lidem. Rozhodly jsme se šířit filozofii Sportuj a získáš, pod kterou se ukrývá cvičení, trénování a dobře mířené rady, i mezi posluchače mluveného slova. Tak sportuj, poslouchej a získáš nové poznatky ze světa sportu. Poslechli jste si nás a máte otázky, či byste nám rádi něco sdělili? Najdete nás na sociálních sítích (Instagram a Facebook s názvem Sportuj a získáš) nebo nám napište e-mail na: sportujaziskas@gmail.com. Za zpětné vazby či nápady, o čem byste si rádi něco poslechli, předem děkujeme!