Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Páteční finiš Kateřiny Neumannové: Andrea Sestini Hlaváčková: Věděla jsem, že na velké výsledky mám šanci jen v deblu

Český rozhlas - Sport

Český rozhlas

Sport

Páteční finiš Kateřiny Neumannové: Andrea Sestini Hlaváčková: Věděla jsem, že na velké výsledky mám šanci jen v deblu

Obrázek epizody Páteční finiš Kateřiny Neumannové: Andrea Sestini Hlaváčková: Věděla jsem, že na velké výsledky mám šanci jen v deblu

Poslechněte si podcast

5. 8. 2022

32 min

Minulý týden na turnaji WTA v pražské Stromovce oficiálně ukončila kariéru tenistka Andrea Sestini Hlaváčková. V pořadu Páteční finiš Kateřiny Neumannové odpovídala dnes už bývalá vynikající deblistka, maminka, tanečnice i moderátorka. Jak náročné bylo loučení se před českými fanoušky? Proč se jí během kariéry dařilo především ve čtyřhře? Čemu se chce věnovat v budoucnosti? Poslechněte si celý rozhovor s úspěšnou českou tenistkou.

Všechno z tématu Sport můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Popis podcastu

Aktuální události ze sportu. Rozhovory se sportovci, trenéry a manažery.