Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Na place: Mladí zájem mají, problém evidujeme s rolí činovníků, říká starosta České obce sokolské Chlumský

Český rozhlas - Sport

Český rozhlas

Sport

Na place: Mladí zájem mají, problém evidujeme s rolí činovníků, říká starosta České obce sokolské Chlumský

Obrázek epizody Na place: Mladí zájem mají, problém evidujeme s rolí činovníků, říká starosta České obce sokolské Chlumský

Poslechněte si podcast

10. 7. 2024

31 min

O epizodě podcastu

Moderuje David Novotný.Všechno z tématu Sport můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
Krátce po nástupu do pozice starosty České obce sokolské ho čekala hned velká výzva. V pořadu Na place si tak s moderátorem Davidem Novotným povídal Martin Chlumský především o Všesokolském sletu, který vyvrcholil během prvního červencového týdne na stadionu v pražském Edenu. Jak funguje propojení Sokola se skautskými oddíly? Co všechno obnáší aktivity organizace Sokola? Poslechněte si celý rozhovor s tím nejpovolanějším člověkem.Všechno z tématu Sport můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.