Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 7. Jak jsme podrobně testovali doutník La Aroma Del Caribe Mi Amor

7. Jak jsme podrobně testovali doutník La Aroma Del Caribe Mi Amor

Obrázek epizody 7. Jak jsme podrobně testovali doutník La Aroma Del Caribe Mi Amor

Poslechněte si podcast

21. 2. 2023

27 min

Testu jsme podrobili doutníky La Aroma Del Caribe Mi Amor od společnosti Ashton, které se vyrábějí ve fabrice My Father, Dona Pepina Garcii v Nikaragui. Tento název je určen pouze pro neamerický trh, poněvadž v USA se ty samé doutníky prodávají pod názvem La Aroma De Cuba.  Všem navrhujeme, aby si před tímto dílem také zapálili svůj oblíbený doutník, stáhli si naší testovací tabulku a hned si sami vyzkoušejte jak na vás váš vybraný doutník působí.

Formulář pro testování doutníků si stáhněte na http://spolecnydoutnik.cz/docs/formul...

Popis podcastu

Společný doutník, pravidelný pořad o doutníkové kultuře. Proč děláme tento pořad? Jelikož nás doutníky baví, rozhodli jsme se o amatérskou osvětu tohoto skvělého koníčku a životního stylu. www.spolecnydoutnik.cz