Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 25: Zvyšování daní v dalších letech: Lukáš Kovanda

sníDANĚ s Šárkou

Šárka Pelikánová

Vzdělání

,

Osobní rozvoj

,

Byznys

,

Management

,

Byznys zprávy

25: Zvyšování daní v dalších letech: Lukáš Kovanda

Obrázek epizody 25: Zvyšování daní v dalších letech: Lukáš Kovanda

Poslechněte si podcast

7. 7. 2021

41 min

O epizodě podcastu

Lukáš Kovanda je český ekonom a autor ekonomické literatury, kromě jiného také raný popularizátor bitcoinu a kryptoměn v České republice a duchovní otec první české knihy o bitcoinu. Působí také jako hlavní ekonom Trinity Bank. Tento rozhovor povedeme spolu s mým kolegou Tomášem Navrátilem. Mají investoři povědomí o zdaňování investic? Kde mají daně svůj původ a jaká je jejich historie? Která daň je pro Českou republiku nejdůležitější? Jaké jsou ostatní druhy daní?
Lukáš Kovanda je český ekonom a autor ekonomické literatury, kromě jiného také raný popularizátor bitcoinu a kryptoměn v České republice a duchovní otec první české knihy o bitcoinu. Působí také jako hlavní ekonom Trinity Bank. Jak se budou vyvíjeet daně vzhledem ke stoupajícímu státnímu zadlužení ČR? Jaký efekt má zvýšení daní na spotřebitele a jaký na státní rozpočet? Která daň je pro Českou republiku nejdůležitější?