Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody SHOWTIME 21.9.2021

SHOWTIME

FTV Prima

Společnost

SHOWTIME 21.9.2021

Obrázek epizody SHOWTIME 21.9.2021

Poslechněte si podcast

22. 9. 2021

9 min

DOKUMENT O PRINCI PHILIPOVI Princ Harry se zřejmě snaží zakopat válečnou sekeru. Připojil se totiž k rodinné poctě dědečkovi v rámci dokumentu, kde na prince Philipa vzpomínají všechny děti i vnoučata.   DOMINIKA CIBULKOVÁ VYKRADENÝ BYT Ne vždycky se vyplácí sdílet soukromí na sociálních sítích. Nikdy nevíte, kdo jsou vaši fanoušci nebo spíš kdo se dívá. Stačí taková jedna fotka z dovolené a je vymalováno…   VOJTA DRAHOKOUPIL NOVÝ KLIP Vojta Drahokoupil má nový klip. Chtěl vytvořit něco nového, co Česko ještě nezažilo. Vznikl tak nápad udělat první gospel v české historii.   NOVODOBÁ POPELKA Legendární pohádce Popelka, která už měla v Americe premiéru, dali v Hollywoodu na frak. Jako Popelka se představí sexy zpěvačka s kubánsko-mexickými kořeny Camila Cabello. Pracuje na své kariéře a prince oslní v kalhotovém kostýmku. A její kmotřička? Ta je pro změnu bezpohlavní.   ZMĚNA TRENDŮ V MÓDNÍM SVĚTĚ Trendy, kdy byly modelky označovány, jako ramínko na šaty se mění. A většinu modelů si můžete prohlédnout i na plnějších tvarech. To obzvlášť u spodního prádla ocení dámy, že ano?   Navštivte web CNN Prima NEWS na https://cnnprima.cz Instagram: https://www.instagram.com/showtime_cnnprima Facebook: https://www.facebook.com/TOPSTAR   https://cnn.iprima.cz/porady/showtime/21092021 See omnystudio.com/listener for privacy information.

Popis podcastu

Magazín o životě slavných a moderním životním stylu pro každého. Od pondělí do neděle na CNN Prima NEWS a Primě premiérově od 19.55. Moderují Laďka Něrgešová, Iva Kubelková a Gabriela Soukalová.

Stránka pořadu: https://www.iprima.cz/porady/showtime