Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody SHOWTIME 18.9.2021

SHOWTIME

FTV Prima

Společnost

SHOWTIME 18.9.2021

Obrázek epizody SHOWTIME 18.9.2021

Poslechněte si podcast

20. 9. 2021

11 min

O epizodě podcastu

https://cnn.iprima.cz/porady/showtime/18092021 See omnystudio.com/listener for privacy information.

DOKUMENT GOTT PŘEDPREMIÉRA

Očekávaný dokument o Karlu Gottovi měl dnes večer předpremiéru ve slavíkově rodišti v Plzni. A my jsme u toho nemohli chybět…

GOLFOVÝ TURNAJ CNN PRIMA NEWS

CNN PRIMA NEWS uspořádala vlastní golfový turnaj, který se hned zařadil mezi nejprestižnější turnaje letošní sezóny. Moderovala ho Eva Perkausová a Roman Šebrle, který současně hájil barvy naší televize.

DAVID NIKOLOV NA FASHION WEEKU

K uspořádání módní přehlídky potřebujete šaty a modelky. Někdo ty holky ale musí nalíčit, učesat a také zkoordinovat. A ani tak nemusí vždy vše klapnout. Obzvlášť, když je vám teprve devatenáct a máte první přehlídku na Fashion Weeku.

BARBARA NESVADBOVÁ KŘEST KNIHY

Spisovatelka Bára Nesvadbová se dala na psaní pohádek. Žádné obavy, o lásce bude určitě psát dál. A když jsme u těch vztahů, narovinu jsme se zeptali, zda je pravda, že už dva roky chodí s jedním plastickým chirurgem?

Navštivte web CNN Prima NEWS nahttps://cnnprima.cz

Instagram:https://www.instagram.com/showtime_cnnprima

Facebook:https://www.facebook.com/TOPSTAR

https://cnn.iprima.cz/porady/showtime/18092021

Seeomnystudio.com/listenerfor privacy information.

Popis podcastu

Magazín o životě slavných a moderním životním stylu pro každého. Od pondělí do neděle na CNN Prima NEWS a Primě premiérově od 19.55. Moderují Laďka Něrgešová, Iva Kubelková a Gabriela Soukalová. Stránka pořadu: https://www.iprima.cz/porady/showtime