Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody SHOWTIME 15.9.2021

SHOWTIME

FTV Prima

Společnost

SHOWTIME 15.9.2021

Obrázek epizody SHOWTIME 15.9.2021

Poslechněte si podcast

16. 9. 2021

11 min

O epizodě podcastu

FRANTIŠEK JANEČEK OSLAVIL 77. NAROZENINY Tolik známých osobností na jednom metru čtverečním? Hudební producent František Janeček včera oslavil 77. narozeniny. A kdo mu z kolegů přišel pogratulovat?    DEMI MORE A JOHN TRAVOLTA SPOLU V Hollywoodu to vypadá na nový pár. Americká herečka Demi Moore a John Travolta prý spolu chodí. Dohazovačem se stal prý její exmanžel Bruce Willis, který se Travoltou kamarádí.   STUDENTI NA FASHION WEEKU Platí moudrost starších i v odívání? A co odvázat a na učit se něco od mladých? Inspiraci jsme našli na Fashion Weeku.    ODVÁŽNÁ DOMINIKA CIBULKOVÁ Bývalá čtvrtá nejlepší tenistka světa, Slovenka Dominika Cibulková před dvěma lety ukončila kariéru a k tenisu se již vrátit nehodlá. Je nyní maminkou na plný úvazek. Dominika se také nebojí provokovat a co se týče oblékaní týče má pořádnou kuráž...   Navštivte web CNN Prima NEWS na https://cnnprima.cz Instagram: https://www.instagram.com/showtime_cnnprima Facebook: https://www.facebook.com/TOPSTAR   https://cnn.iprima.cz/porady/showtime/15092021 See omnystudio.com/listener for privacy information.

Popis podcastu

Magazín o životě slavných a moderním životním stylu pro každého. Od pondělí do neděle na CNN Prima NEWS a Primě premiérově od 19.55. Moderují Laďka Něrgešová, Iva Kubelková a Gabriela Soukalová. Stránka pořadu: https://www.iprima.cz/porady/showtime