Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody SHOWTIME 12.10.2021

SHOWTIME

FTV Prima

Společnost

SHOWTIME 12.10.2021

Obrázek epizody SHOWTIME 12.10.2021
Play

Poslechněte si podcast

13. 10. 2021

11 min

ÚSPĚCH DOKUMENTU KAREL Když měl koncerty, vždycky bylo narváno. Když se někde objevil, davy šílely. Karel Gott byl legendou už za života, potom co odešel do uměleckého nebe, se nic nezměnilo. Dokument o slavíkovi totiž doslova bourá české kinosály.   PRINC HARRY A MEGHAN MARKLE NEPOKŘTÍ DCERU V BRITÁNII Je rozhodnuto! Princ Harry a Meghan Markle nakonec navzdory očekávání nepokřtí svou dceru Lilibet ve Velké Británii. Obřad proběhne pravděpodobně doma v Kalifornii. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu tak královninu pravnučku Lilibet Dianu Mountbatten-Windsor nepřivezou prababičce ukázat. Královna ji totiž ještě nikdy neviděla.   NOVÝ FILM HÁDKOVI Na české filmové scéně se rodí nový film Hádkovi. Námět vznikl opravdu originálním způsobem. A to jsme si nemohli nechat ujít!   PETR JÁKL S DCERAMI Petr Jákl využil poslední slunečné dny a s dcerami vyrazil na výstavu. K umění se je snaží vést. Co ale sociální sítě? Ty jsou u nich doma pod přísným zákazem!   Navštivte web CNN Prima NEWS na https://cnnprima.cz Instagram: https://www.instagram.com/showtime_cnnprima Facebook: https://www.facebook.com/TOPSTAR   https://cnn.iprima.cz/porady/showtime/12102021 See omnystudio.com/listener for privacy information.

Popis podcastu

Magazín o životě slavných a moderním životním stylu pro každého. Od pondělí do neděle na CNN Prima NEWS a Primě premiérově od 19.55. Moderují Laďka Něrgešová, Iva Kubelková a Gabriela Soukalová.

Stránka pořadu: https://www.iprima.cz/porady/showtime