Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody NOVODOBÁ POPELKA (zdroj: CNN Prima NEWS)

SHOWTIME

FTV Prima

Společnost

NOVODOBÁ POPELKA (zdroj: CNN Prima NEWS)

Obrázek epizody NOVODOBÁ POPELKA (zdroj: CNN Prima NEWS)

Poslechněte si podcast

22. 9. 2021

2 min

O epizodě podcastu

Legendární pohádce Popelka, která už měla v Americe premiéru, dali v Hollywoodu na frak. Jako Popelka se představí sexy zpěvačka s kubánsko-mexickými kořeny Camila Cabello. Pracuje na své kariéře a prince oslní v kalhotovém kostýmku. A její kmotřička? Ta je pro změnu bezpohlavní.   Navštivte web CNN Prima NEWS na https://cnnprima.cz Instagram: https://www.instagram.com/showtime_cnnprima Facebook: https://www.facebook.com/TOPSTAR   https://cnn.iprima.cz/porady/showtime/moderni-popelka-zdroj-cnn-prima-news See omnystudio.com/listener for privacy information.

Legendární pohádce Popelka, která už měla v Americe premiéru, dali v Hollywoodu na frak. Jako Popelka se představí sexy zpěvačka s kubánsko-mexickými kořeny Camila Cabello. Pracuje na své kariéře a prince oslní v kalhotovém kostýmku. A její kmotřička? Ta je pro změnu bezpohlavní.

Navštivte web CNN Prima NEWS nahttps://cnnprima.cz

Instagram:https://www.instagram.com/showtime_cnnprima

Facebook:https://www.facebook.com/TOPSTAR

https://cnn.iprima.cz/porady/showtime/moderni-popelka-zdroj-cnn-prima-news

Seeomnystudio.com/listenerfor privacy information.