Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody CO PROZRADILA ŘEČ TĚLA MEGHAN A HARRYHO?

SHOWTIME

FTV Prima

Společnost

CO PROZRADILA ŘEČ TĚLA MEGHAN A HARRYHO?

Obrázek epizody CO PROZRADILA ŘEČ TĚLA MEGHAN A HARRYHO?

Poslechněte si podcast

8. 3. 2021

5 min

O epizodě podcastu

Princ Harry, který byl vychováván pod přísným královským protokolem má jak slovní, tak i neverbální komunikaci v malíku. Co ale Meghan? Gestikulace a mimika dokáže totiž mnohdy poodhalit náladu, emoce, sebedůvěru, lež či upřímnost. Zeptali jsme se tedy odbornice na neverbální komunikaci… Navštivte web CNN Prima ZPRÁVY na https://cnnprima.cz Instagram: https://www.instagram.com/showtime_cnnprima Facebook: https://www.facebook.com/TOPSTAR See omnystudio.com/listener for privacy information.

Princ Harry, který byl vychováván pod přísným královským protokolem má jak slovní, tak i neverbální komunikaci v malíku. Co ale Meghan? Gestikulace a mimika dokáže totiž mnohdy poodhalit náladu, emoce, sebedůvěru, lež či upřímnost. Zeptali jsme se tedy odbornice na neverbální komunikaci…

Navštivte web CNN Prima ZPRÁVY nahttps://cnnprima.cz

Instagram:https://www.instagram.com/showtime_cnnprima

Facebook:https://www.facebook.com/TOPSTAR

Seeomnystudio.com/listenerfor privacy information.