Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Dana a Miloš Škorpilovi: Jak cvičit i v pozdějším věku a běhat co nejrychleji, co nejdále, s co nejmenší námahou

O epizodě podcastu

Dana Škorpilová vyhrála dvě transformační soutěže o největší změnu postavy „Do formy“ s časopisem Muscle & Fitness (ve svých 55 a 58 letech!) a nejen dámám - ale především dámám - prozradí jak být fit i po čtyřicítce. Padesátce. I šedesátce.

Miloš Škorpil je slavný ultramaratonec, propagátor a renomovaný trenér běhu, zakladatel Běžecké školy: 3x oběhl Českou republiku, běžel z Prahy do Vídně a absolvoval Spartathlon (246 km z Athén do Sparty) za 32 hod 48 min -  doběhlo pouze 89 z 240 startujících závodníků!