
#52 SEBEterapie: Co se stane, když vypnete sociální sítě
Máš pocit, že seš prostě přetíženej? Unavenej? Nebo roztěkanej? Možná stojí za to změnit prostředí, aspoň na pár dní. Jako jsem to udělala já. Z rušné Prahy odjela do klidného Zlína, ubytovala se v malém penzionu a víkend strávila mezi čtyřmi zdmi. Bez sociálních sítí, s co největším množstvím vypnutých stimulů.
Nebudu ti lhát, mozek začal hledat jiné opěrné body. Ale taky si začal připouštět to, co dlouho nechtěl slyšet. Ono vážně platí, že v klidu se nachází odpovědi. Anebo alespoň uvědomění toho, na čem tady vážně záleží.
Zkus to taky. Možná se za pár dní naučíš víc, než si nyní připouštíš.
