Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Škola stylu

Alenka

Pro ženy

PROČ SEBELÁSKA NENÍ SOBECTVÍ

Play

Poslechněte si podcast

25. 5. 2020

47 min

Rozhovor s blogerkou, youtuberkou a koučkou Alicí z blogu "S láskou Alice" měl původně být o její cestě k seberozvoji a její nové kariéře koučky. Nakonec je to hodinové koučingové sezení o základních principech šťastného života :-) 

Užijte si povídání a doufám, že v něm najdete odpovědi na své otázky, nebo postrčení k tomu, se podívat na svůj život z jiné perspektivy.

Poznámky k tomuhle dílu, stejně jako ke všem předešlým epizodám, najdete na skolastylu.cz/blog

Popis podcastu

Podcast, kterým vás bude provázet zakladatelka Školy stylu, Alenka Šafratová. Jestli potřebujete pomoct se stylem (životním i tím v šatníku), sebevědomím, dodáním odvahy pustit se do svých vysněných projektů, zkrátka žít svůj nejlepší život, s tím vším vám každý týden bude pomáhat. A jestli potřebujete pomoct ještě trochu víc, mrkněte na stránky skolastylu.cz a vyberte si online kurz, který vám padne jako ulitý.