Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody PŘÍLIŠ VŠEOBECNÉ PROBLÉMY

Škola stylu

Alenka

Vzdělání

,

Osobní rozvoj

PŘÍLIŠ VŠEOBECNÉ PROBLÉMY

Obrázek epizody PŘÍLIŠ VŠEOBECNÉ PROBLÉMY

Poslechněte si podcast

4. 4. 2024

32 min

V tomhle díle se vám pokusím ukázat na pár příkladech, proč se tzv. “příliš všeobecné problémy” prakticky nedají vyřešit a jaká je z nich cesta ven. Stejný systém platí pro hledání řešení na soukromé problémy, stejně tak jako pracovní. Doufám, že vám vnuknu nějakou inspiraci.

A kdyby se vám líbilo pustit se do takových problémů a začít hledat řešení… a najít ho (a ještě k tomu si splnit váš sen o nezávislosti, víc času pro sebe a finanční volnosti), těším se na vás buď v květnovém, nebo zářijovém kole dvouměsíčního programu FBA. Vymyslíme, co by pro vás bylo nejlepší dělat, dáme vašemu nápadu prodejní strategii a celé to společně spustíme. Ať vidíte důkaz na vlastní oči.

Stačí vyplnit tenhle dotazník a o všechno ostatní se postarám: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScpapIi3Bh2uMHBxFAFH7YyA8qGenKioDkiAwwXio0ajsEssw/viewform