
# 35 - "Řidiče na základě videí z provozu učíme předvídat. Zabrání tak stovkám nehod denně," říká dopravní ředitel DPMB, Jan Seitl.

O epizodě podcastu
Řidiči Dopravního podniku města Brna byli loni účastníky 757 nehod. Co bylo jejich nejčastější příčinou? Která místa v Brně jsou z tohoto pohledu nejrizikovější a jaká opatření by mohla pomoci? I na to odpoví další díl podcastu Šalina do ucha. Příjemný poslech!
Popis podcastu
Podcast Dopravního podniku města Brna, který mapuje dění ve veřejné dopravě v jihomoravské metropoli. Přináší pravidelné informace o tom, co se v podniku děje, chystá, rozhovory se zajímavými zaměstnanci a vzpomínky milovníků dopravy. Šalinou do ucha vás provází tisková mluvčí podniku Barbora Doležalová a Hana Tomaštíková.