Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 66: Pavel Šíma: Vyjednávání při prodeji firmy je jako boxerský zápas s několika koly

66: Pavel Šíma: Vyjednávání při prodeji firmy je jako boxerský zápas s několika koly

Obrázek epizody 66: Pavel Šíma: Vyjednávání při prodeji firmy je jako boxerský zápas s několika koly

Poslechněte si podcast

14. 3. 2023

52 min

Je tu další díl podcastu SalesBooster. Hostem moderátora Petra Sobotky byl tentokrát Pavel Šíma, spoluzakladatel společnosti Roivenue.

Společně jsme se bavili o tom, jak úspěšně prodat firmu. Na jaké kroky si dát pozor, s kým jakou fázi komunikovat, jak se v celé věci zorientovat a jakým způsobem prodej vyjednávat. A jak vypadá život pro prodeji?

Parťákem podcastu je RAYNET .

Popis podcastu

Podcast SalesBooster vám ukáže, že obchodní procesy nejsou raketová věda! Petr Sobotka a jeho hosté ve světě sales a B2B marketingu pro všechny podnikatele, které zajímá, jak lépe prodávat a zvýšit tak hodnotu své firmy.