Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 32: Pavlína Louženská: Design Thinking a empatický rozhovor

SalesBooster

Petr Sobotka

Byznys

32: Pavlína Louženská: Design Thinking a empatický rozhovor

Obrázek epizody 32: Pavlína Louženská: Design Thinking a empatický rozhovor

Poslechněte si podcast

3. 3. 2021

45 min

O epizodě podcastu

Co je to design thinking? Co je to empatický rozhovor? Jaké jsou jeho jednotlivé fáze a techniky? Jak odstranit své ego? Jak empatický rozhovor vést? Jak vypadá školení design thinkingu?  Více se dozvíte na: www.ngof.cz
Co je to design thinking? Co je to empatický rozhovor? Jaké jsou jeho jednotlivé fáze a techniky? Jak odstranit své ego? Jak empatický rozhovor vést? Jak vypadá školení design thinkingu?

Více se dozvíte na:
100metod.cz

Popis podcastu

Podcast SalesBooster vám ukáže, že obchodní procesy nejsou raketová věda! Petr Sobotka a jeho hosté ve světě sales a B2B marketingu pro všechny podnikatele, které zajímá, jak lépe prodávat a zvýšit tak hodnotu své firmy. Parťákem podcastu SalesBooster je RAYNET (https://raynet.cz/) , nejoblíbenější české CRMko, které používá přes 13 tisíc obchodníků v Česku a na Slovensku.