
#46: Proč nepočítám kalorie?
Byly doby, kdy jsem kalorie počítala. A bylo to tehdy pro mě naprosto v pořádku. Netvrdím, že počítat kalorie je špatně. Není. Každá máme jiný způsob, jinou cestu a jako vždy jsou moje zkušenosti pro inspiraci.
Pokud vám počítání kalorií vyhovuje, kloubouček dolů a máte opravdu můj velký obdiv. Já jsem na to asi málo disciplinovaná. Proto s vámi v této epizodě sdílím, jak si vedu já :)
A jako vždy! Pokračování a "rozklíčování" této "raketové vědy" najdete u mě na Herohero tady:
